plastikiniai_langai_gealanS7000IQPliusPlastikiniai langai GEALAN. Šešių kamerų langai: S 7000 IQ Plus.
83 mm montavimo gylio profilių sistemoje S 7000 IQ plus rasite viską, kas yra S 7000 IQ plus profilius galima įdėti galingą plieno armatūrą, taip užtikrinant dar reikalinga aukštos kokybės langui pagaminti. Šešios kameros užtikrina gerą didesnį PVC profilių, o tuo pačiu ir iš jų pagamintų langų, durų bei jų konstrukcijų šilumos ir garso izoliaciją. Sistema S 7000 IQ plus. Dėl to padidėja furnitūros įtvirtinimo patikimumas ir tuo pačiu apsauga tarpinėmis jau pati savaime gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia triukšmo, o nuo įsilaužimo. Naudojant pagilintos S 7000 IQ plus sistemos derinį su naujos kartos energiją S 7000 IQ plus sistemos profiliai pasižymi ne tik puikiomis techninėmis charakteristikomis pasiekiami neįtikėtinai geri šilumos ir garso izoliacijos rodikliai. Dėl didelio profilio montavimo gylio gerėja suvirinimo siūlės patvarumas, o sukonstruoti platūs užapvalinimai, sąlyginai siaura profilio matoma dalis ir galimytai padidina visos lango konstrukcijos mechaninį patvarumą ir stabilumą. Į plačius bė pasirinkti įvairias varčios konfigūracijas.

S 7000 IQ plus – apsaugos nuo įsilaužimo garantas. Sistemos S 7000 IQ plus profilis – viena iš svarbiausių atsparių įsilaužimui langų ir durų sudedamųjų dalių. Pirmiausiai tai lemia profilio sienelės storis, vidurinių sandarinimo tarpinių sistema ir furnitūros tvirtinimo prie profilio konstrukcijos patikimumas. Vokietijoje atlikti įvairių S 7000 IQ plus profilių sistemos langų bandymai dėl atsparumo įsilaužimams patvirtino atsparumo įsilaužimui atitikimą klasėms nuo WK1 iki WK3 pagal DIN EN 1627.

gealanS8000IQplusPlastikiniai langai GEALAN. Šešių kamerų langai: S 8000 IQ Plus
83 mm montavimo gylio ir 6 kamerų sistema pasižymi padidintu atsparumu šilumos laidumui ir pagerintu konstrukcijų stabilumu, taip pat garantuoja didesnę lango bloko apsaugą nuo įsilaužimo.

S 8000 IQ plus profilių sistema – dar vienas inovatyvus sprendimas. Pagrindinis izoliacijos savybes. Didelis profilio plotis leidžia iš jo pagaminto lango stiklinimui šios sistemos profilių konstrukcijos ypatumas – padidintas iki 83 mm montavimo naudoti platų daugiau nei 2 stiklus turintį stiklo paketą, tuo pačiu dar labiau pagegylis.
Tai ne tik leidžia sustiprinti suvirinamų kampų kietumą, bet ir armavimui rinti lango šilumos ir garso nepralaidumo rodiklius. Langų gamybos procese naudoti plačius plieno profilius. Visa tai didina lango konstrukcijos stabilumą ir šios sistemos profiliai gali būti derinami su S 8000 IQ sistemos profiliais.
užtikrina didesnį iš šių profilių pagamintų langų ar jų konstrukcijų saugumą. S 8000 IQ plus sistemos langai yra ir šilti, ir saugūs, ir ilgaamžiai.
Patikimai pritvirtinta furnitūra, dviguba sandarinimo sistema užtikrintai sumažina plauti ir prižiūrėti. Profiliai gali būti ne tik balti. Jūsų pasirinkimui didelė galimybę vagims per langus patekti į Jūsų namus. ACRYLCOLOR spalvų ir dekoratyvinės medieną imituojančios plėveles raštų 6 kameros, jų išdėstymas ir forma sąlygoja ypač geras profilio šilumos ir garso įvairovė.

gealanS9000Plastikiniai langai GEALAN. Šešių kamerų langai: S 9000
Naujoji Gealan S 9000 trigubo sandarinimo profilių sistema apjungia centrinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. Didelis net 83 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus. Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas nėra atsitiktinumas, tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Nuo pat pradžių siekiame patobulinti jau esamą profilių sistemą. Išanalizavę privalumus ir sujungę kelias skirtingų sistemų detales mes pasiekėme, kad S 9000 sistemos profilių šilumos laidumo koeficiento vertė būtų U – 0,92 W/m²K naudojant f juose plieno armatūrą. Tokie langai tinka energiją taupan tiems namams.