Žiemos sodas – romantika žiemą ir vasarą

Žiemos sodas ir jų rūšys
Žiemos sodas gali būti skirtas tiek oranžerijos sukūrimui, tiek papildomai patalpai ar jėgainei. Išorinis žiemos sodas – dviejų, susikertančių plokštumų, todėl tokia konstrukcija yra ypač patogi. Jei suprojektuosite stumdomas duris, jas sustūmus, galėtumėte ženkliai padidinti savo naudojamą plotą, o tai ypač aktualu rengiant didelių šeimų ar giminių susitikimą. Žinoma, kuriant žiemos sodo projektą jau prie esamo namo, teks atlikti daug veiksmų, kurie gali atimti dar daugiau laiko.

Keletas mūsų žiemos sodo darbų:

ziemos-sodas-vilnius7  ziemos-sodas-vilnius6

ziemos-sodas-vilnius5  ziemos-sodas-vilnius4

ziemos-sodas-vilnius3  ziemos-sodas-vilnius2

ziemos_sodo_irengimas  ziemos_sodas_vidusTai yra namo fasado ar langų bei durų spalvos derinimas renkantis sodo konstrukcijų spalvą. Įsivaizduokite, jei Jūsų namą puošia natūralių medžiagų bei spalvos – mediniai langai. Suprantama, kad prie medinių langų spalvos bus derinamas ir žiemos sodas. Su plastikiniais langais paprasčiau, bet jei būsite susimontavę kitos spalvos langus, taip pat gali tekti derinti spalvą. Derinti spalvą teks ne tik lauko durys, bet ir prie vidaus durų. Juk nenorite išbalansuoti vidaus interjero ir, kad vidaus durys bei jų spalva skirtųsi nuo žiemos sodo konstrukcijos spalvos arba durys taptų atskira aplinkos detale. Kai kuriais

ziemos_sodas1atvejais galimi ir tokie variantai, bet ar vidaus durys ir lauko durys žiemos sode dera, galėtų atsakyti tik kvalifikuoti dizaineriai.

Galima pasirinkti ir renesanso stiliaus funkcionalų žiemos sodą, kurį labai lengvai galima pritaikyti ne tik oranžerijai, bet drąsiai planuoti ir poilsio bei gyvenamąją erdvę. Pasvajokime, tokioje erdvėje galima susikurti jaukią valgomojo svetainę, arba romantišką ir raminančią poilsio svetainę.
Turint mažai erdvės sodo sprendimams, nusiminti neverta, gerai apmokyti specialistai Jums patars ar rekomenduos tam tikrus sprendimus, kuriais tikrai liksite patenkinti, o techniniai sprendimai leis užtikrinti geresnį apšvietimą. Tokioje erdvėje rekomenduojama įsirengti net darbo kabinetą. Natūrali šviesa didina ne tik darbingumą, bet ir gerina savijautą bei nuotaiką. Taigi, naujų technologijų žiemos sodas bus ne tik funkcionalus, bet suteiks galimybę praplėsti ir gyvenamąsias patalpas. Įsivaizduokite, išskirtinis, pusračio formos žiemos sodas, argi tai ne akcentas Jūsų privačiame name? Gerai suplanuota oranžerija ir funkcionalus žiemos sodas – Jūsų energingumo šaltinis.

ziemos_sodas2

Žiemos sodas prie namo kampo? Tai ne sudėtingas techninis sprendimas, kurį reikėtų patikėti tik specialistams. Suprantama, kad kai kurie savininkai yra savarankiški, bet norime atkreipti dėmesį, jos padarius kelias net ir nereikšmingas klaidas, galima patirti ženkliai didesnių nuostolių. Taigi, nesavivaliaukite, konsultuokitės, tarkitės su mumis.
Norite klasikinės žiemos sodo konstrukcijos? Galime pasakyti tik tiek, kad toks žiemos sodas gali būti derinamas ne tik prie didelio balkono, bet ir prie atviros terasos. Tokį sodą priderinsime prie bet kokio namo ir pasiūlysime patį geriausią projektą būtent Jūsų namui. Šis žiemos sodas bus itin paprastos konstrukcijos, todėl galėsime pateikti ir patrauklią žiemos sodo kainą.
Jūsų namas ne naujos statybos, sunaudoja daug šilumos energijos? Įsivaizduokite, kad planuodami žiemos sodą, drąsiai galite susiplanuoti ir šiluminį centrą, kuris netrukdys jau naudojamoms Jūsų gyvenamoms patalpos ir įneš naujų vėjų Jūsų buityje. Su naujojo žiemos sodo pamatais, galite susiprojektuoti ir šilumos mazgą, kurio, gal būt, norėjote jau seniai.
Ziemos sodu projektavimas bei gamyba atima laiko, bet tikime, kad mūsų dėmesingas laikas, kuris skiriamas Jūsų žiemos sodo projektui, leidžia sutaupyti ne tik lėšas jo priežiūrai, bet ir išlaikys jo ilgaamžiškumą bei atsparumą išoriniam poveikiui. Žiemos sodu galima bus grožėtis visais metų laikais.
Žiemos sodas – projektavimas, gamyba, pardavimas. Išpildome kiekvieno svajonę!

ziemos_stogas3

Ar žinote, kokia yra žiemos sodo istorija?
Žiemos sodas užgimė XVIII amžiuje, kai senovės Romoje buvo pradėti statyti šiltnamiai egzotinių augalų auginimui. Tokios vietos buvo skirtos poilsiui turtingų romėnų namuose, dabar tai vadinama žiemos sodu. Daugelis žino, kad gėlės ir augalai trapus gamtos kūrinys, todėl nėra atsparus žiemos šalčiams ar labiau vėsesniems orams, todėl jų auginimui reikėjo atskirų patalpų. Senovės romėnų namuose būdavo puošnios svetainės – atviros vidinės patalpos, galima įvardinti ir kaip kiemelį, kuris būdavo papuoštas įvairiais egzotiniais bei vazoniniais augalais.
Žiemos sodas randamas ir Prancūzijos istoriniuose šaltiniuose, kurie aprašė 18 amžiaus rūmų dvarų bei rūmų architektūrą. Vėliau, žiemos sodai tapo turtingų europiečių privaloma namų dalimi.
XIX amžiuje, žiemos sodas buvo pradėtas ne tik minėti Lietuvoje, bet ir pradėta juos statyti. Ar jums teko girdėti apie Kauno botanikos sodo oranžeriją, o gal girdėjote Kretingos dvarą, kurio dvi dalis sujungė nuostabus žiemos sodas, o kaip su Baisiogalos dvaro žiemos sodu, ar girdėjote? Taigi, jei neteko pamatyti bent vieno minėto žiemos sodo, būtinai pasistenkite tai padaryti, nes, jeigu planuojate įsirengti sodą patys, Jums reikės gauti ženkliai daugiau informacijos kaip statomas žiemos sodas. Esantys pavyzdžiai, tai puiki galimybė informacijos gavimui. Dabar ir visame pasaulyje atsiranda vis modernesnių stiklo konstrukcijų, kurie kitaip dar vadinami stiklo sodais, kurie skleidžia teigiamą nuotaiką ne tik dieną ir naktį, bet ir visais metų laikais.

ziemos_sodas_mazgasTie kas domisi žiemos sodais, greičiausiai jau žino, kokiu principu jie statomi. Žiemos sodas gali būti statomas ant atskirų, naujai suformuotų pamatų, kurie jungia ir su namu. Žinoma, sodą galima įsirengti ir jau esančioje terasoje. Kyla klausimas, kurioje vietoje ir kokie turi būti pamatai? Tai galėtų įvertinti specialistai, kurie jau turi ilgametę darbų patirtį. Tam įtakos turi pačio sodo dydis, kokios norėsite statinio konstrukcijos, jo funkcijos bei po sodu esančio grunto savybės. Tam, kad Jūsų žiemos sodas būtų apsaugotas nuo šalčio ir drėgmės patekimo į vidų, teks pagalvoti apie rimtus pamatus, su armatūra bei vandeniui atspariu betonu.
Žinoma, geriausias variantas žiemos sodo planavimui – projektas kartu su naujo namo statymu. Tai leis ne tik išvengti papildomų išlaidų, bet ir susiprojektuoti žiemos sodą taip kaip norite Jūs, o ne taikstytis su jau esamo namo projektu. Labai daug reikalavimų yra projektuojant oranžeriją. Vienas iš jų – lietaus vandens nutekėjimo sistemos tinkamas suprojektavimas, kad atsimušdamas į grindinį vanduo netikštų ir ant žiemos sodo sienų. Išsklaidyti ar greičiau sugerti lietaus vandens lašus padės žvyras ar skalda, todėl svajojant apie tikrą žiemos sodą, būtina viska apgalvoti, kad ateityje, išvengti dar didesnių išlaidų ar net nuostolių.

Žiemos sodas – gamyba
Lietuvoje populiarėjant žiemos sodų gamybai, ne vienas jau yra pagalvojęs ar paspėliojęs, kaip galėtų atrodyti jų ziemos sodas, ką ten augintų, ar kokią papildomą patalpą pavyktų susiprojektuoti arba, kiek kainuotų žiemos sodai.
Pagrindinis ir svarbus dalykas, ką leidžia įgyvendinti žiemos sodas – palaikyti ryšį su gamta nežiūrint į tai, kokios oro sąlygos kieme ir koks metų laikas kalendoriuje. Tai papildomos patalpos, kuriose sukūrus žalią kampelį ar didesnę oranžeriją, gera nuotaika laikysis visada. Bet svarbu žinoti, tam, kad galėtume įgyvendinti Jūsų svajones, fantazijas ir lūkesčius.
Tam, kad žiemos sodai būtų sumontuoti, tam tik noro neužtenka. Reikėtų suprasti, kad tai yra mini projektas, o jei norai ir planai didesni, prireiks ir didelio projekto paruošimo. Tarkime, jei nusprendėte, kad žiemos sodai bus prijungti prie gyvenamojo namo, teks apsispręsti kurioje vietoje, nes projektui įgyvendinti gali tekti sienoje kirsti ir angą, kuri ves į oranžeriją ar kitą žalumynų pilną erdvę. Taigi, tam, kad visa tai įgyvendinti, privalėsime paruošti ne tik stiklo paketus, bet išsimatuoti ir montavimui paruošti pačią konstrukciją – profilius, kurie ir sudaro pagrindinę viso žiemos sodo tvirtinimo sistemą.
Gamindami žiemos sodus mes siūlome:

  • 1. Kvalifikuotų specialistų konsultacijos, individualių projektų ruošimas ir jo įgyvendinimas.
  • 2. Mūsų gamybos žiemos sodams suteikiama garantija.
  • 3. Garantijos dėl mūsų naudojamų medžiagų patikimumo ir ilgaamžiškumo.
  • 4. Didelis spalvų pasirinkimas.
  • 5. Saugumo garantijos, kurioms įgyvendinti naudojamos naujausios technologijos.
  • 6. Aukštos termoreguliacinės savybės.
  • 7. Galimybė rinktis individualų projektavimą žiemos sodo gamybai.
  • 8. Įvairus žiemos sodo formų pasirinkimas, kuris leis prisitaikyti ir susiplanuoti prie bet kokio statinio.

Mūsų individualūs žiemos sodai ir jų projektų kainos yra priimtinos kiekvienam, tokios idėjos savininkui. Kodėl? Esame pagrindiniai žiemos sodų gamintojai ir visas aukščiausios kokybės medžiagas gamybai gauname tiesiogiai iš Vokietijos. Maža žiemos sodų gamybos medžiagų kaina, mums leidžia daryti didesnes nuolaidas klientams, todėl, užsisakę pas mus žiemos sodo projektavimą ir gamybą, kiekvienam suteiksime individualią nuolaidą.