Roletai – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško praktiškos langų uždangos. Kiekvienas užsakovas turi individualų poreikį, todėl užsklanda yra pagaminama pagal užsakymą. Todėl prieš apsisprendžiant kokius roletus užsisakyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame mieste gyvenantiems, naudinga susipažinti ir su uždangos rūšimis.

Roletai

  • Klasikiniai roletai;
  • Kasetiniai roletai;
  • Diena naktis roletai;
  • Roletai nuo saulės ir karščio;
  • Roletai valdomi iš apačios į viršų;
  • Foto roletai;
  • Roletai stoglangiams;

Klasikiniai roletai

roletai

Naudinga atminti, kad klasikiniais vadinami roletai tinka visų tipų langams. Jie yra gaminami įvairių matmenų, todėl užsisakant šio tipo uždangą langams, gamintojui privalu pateikti tikslius matmenis. Ir jei abejojate savo sugebėjimais tiksliai išmatuoti, galima tikėtis ir gamintojo meistrų pagalbos. Roletai yra valdomi grandinėlės pagalba, todėl galima audinį tiek pakelti, tiek nuleisti ir užfiksuoti bet kuriame norimame taške. Atmintina, kad tokių roletų kaina nėra didelė, tačiau ji gali augti priklausomai nuo: kokios papildomos paslaugos bus pageidaujamos (gamintojo meistrų, kliento langų išmatavimai), ar pageidaus klientas, kad roletai būtų pristatyti į vietą, ar gaminį pasiims pats. Taip pogi, kaina priklausys ir nuo gamybos terminų. Jei gamintojas nėra skubinamas terminais, roletai kainuos mažiau.

Kasetiniai roletai

roletai

 Greičiausiai jau supratote iš antraštės pavadinimo, kad kasetiniai roletai turi tam tikrą mechanizmą, aliuminio vamzdelį, ant kurio susisuka roleto audinys. Visas mechanizmas yra uždengiamas taip pat aliuminio kasete. Specialios prie langų priklijuotos kreipiančiosios juostos padeda roletus nuleisti ir pakelti tolygiai, todėl mechanizmas gali būti tvirtinamas prie visų langų tipų (plastikiniai, mediniai langai, aliuminis).

Roletai diena naktis

roletai

Jei namuose ar biure norite griežtesnės saulės spindulių kontrolės, roletai diena naktis yra geriausias sprendimas. Tokia langų užsklanda leis nusistatyti į patalpas patenkančią šviesą tokią, kokios norite Jūs patys. Be to, tokiam veiksmui, pakelti roleto nereikės. Užsklandą sudaro dvigubas audinys, kurių vienas yra skaidrus, kitas ne. Visas mechanizmas yra reguliuojamas grandinėlės pagalba ir fiksuojamas, kuriame norima taške.

Nuo saulės ir karščio

roletai

 Tokių funkcijų roletams yra pasirenkamas ne kiek mechanizmas, bet pats audinys. Audinys turi saulės spindulius atspindinčią dangą, todėl į patalpas namuose ar biure, patenka ženkliai mažiau saulės, o kartu su ja ir šilumos. Šie roletai gali būti naudojami bute, biure ir lauko pavėsinėse. Kontroliuokite saulę ir šilumą su moderniais roletais. Nuotraukoje yra matomas audinys, kuris ir yra skirtas saulės spindulių bei karščio kontrolei. Tinka visų tipų langams.

Valdomi iš apačios į viršų

roletai

Naujausi technologijų sprendimai, roletus leidžia panaudoti praktiškiau. Todėl išgirdęs apie siūlomus roletų valdymo mechanizmus iš apačios į viršų, nenustemba daugelis. Toks valdymas padeda išspręsti jaukumo klausimus daugeliui. Juk ne visiems reikia slėpti viršutinę erdvę, tad norintiems uždengti tik apatinę lango dalį, su įprastais roletais tekdavo uždengti visą langą. Privatumo klausimas išspręstas praktiškai – iš apačios į viršų.

Foto roletai

roletai

Modernus ir šiuolaikiško dizaino unikalus sprendimas – foto roletai. Turint aukštis raiškos vaizdo nuotrauką, cheminio proceso dėka jį galima perkelti ant audinio. Jei norite išskirtinio interjero, foto roletai tiks biurui, namų erdvėms (ypač smagiai jaučiasi vaikai).

roletai roletai

Roletai stoglangiams

Aukščiau pateiktoje vienoje iš nuotraukų galima pastebėti, kad vaikų kambarys turi stoglangį, kuris turi ir roletą. Todėl norintys apsaugoti namus ar biurą nuo tiesioginių saulės spindulių, tik nežinote kuo uždangti stoglangio langus, roletai yra geriausias sprendimas. Jie tinka visų rūšių langams, todėl nesudėtingai ir pigiau išspręsite šį klausimą.

Roletai ir kaina

roletai

Daugelis bando skaičiuoti, kokia gi gausis tikroji roletų kaina. suprantama ,kad kaina šiuo atveju yra svarbi, bet nereikėtų pamiršti, kad perkate ne kainą, nors roletai galėtų ir tokie, kaip aukščiau pateikta nuotrauka. Pradžioje, naudinga išsirinkti roletus, mechanizmus, audinius ir tik po to prašyti gamintojo paskaičiuoti, kiek toks užsakymas galėtų kainuoti. Atmintina, roletų kainą lemia: užsakomų roletų kiekis, mechanizmas (mechaninis ar automatizuotas), audinys (turi papildomas funkcijas ar ne), kokie langų išmatavimai ir dydžiai, bus reikalaujama pristatyti ar klientas atsiims pats. Kaip matote, kainą įtakojančių kriterijų yra gan daug, todėl tiksliai žinant visą užsakomų roletų indormaciją, gamintojas galės pateikti tikslią kainą roletų gamybai. Sutikite, kad mažesnis audinio kiekis langams kainuos mažiau, nei norint uždengti vitrininius langus. Pavyzdžiui, foto roletų 1 kvadratinio metro kaina prasideda nuo 50 eurų. Didėjant audinio ploto, suprantama, kad kils ir visa roleto kaina, o kur dar mechanizmai ir jų pagaminimas.

Kur įsigyti

Roletai yra gaminami visoje Lietuvoje. Suprantama, kad didžiuosiuose miestuose, tokiuose kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė ir kiti miestai, roletus užsisakyti gali patogiau. Nors bnusivilti nereikėtų, nes pagaminti gaminiai yra siunčiami ir pristatomi į bet kurį Lietuvos kraštą: miestelį, rajona ar kaimelį. 

Roletų Vilniuje yra labai daug rūšių. Vieni jų yra tik vienspalviai, kiti turi tam tikrus raštus, išmargininimus, o treti jų, skiriasi ir savo tekstile, pačiais audiniais bei raštais. Todėl norėdami pateikti Jums pavyzdžių siūlome, paspaudus ant norimos spalvos ar rašto roleto, kokybę įvertinti jį padidinus.

01-roletas  02-roletas  03-roletas  04-roletas

05-roletas  06  07  08

09  10  11  12

13  14  15  16

17  18  19  20

21  22  23  24

25  26  30  31

32  33  34  35

37  38  39  40

41  42  43  44

45  46  47  48

51  52  53  54

55  56  58  61

62  63  68  71

72  73  74  75

76  77  78  80

81  82  83  84

85  86  87  88

154  155  156  157

158  159  160  161

162  163  326  327

328  329  330  331

332  333  372  373

374  375  400  401

402    406407  411

412  413  414  415

416  417  420  423

424  430  433  438

462  470  477  Akva Beige 1839

Akva Bordo 0889  Akva Brown 1827  Akva Cream 1834  Akva Dark Blue 2090

Akva Green 2159  Akva Yellow 2072  Akva Light Blue 1840  Akva Light Green 2073

Akva Orange 1844  Creeper Brown 2261  Creeper Cream 2170  Creeper Grey 2267

creeper Ivory 1839  creeper Tan 1827  Creeper Vanila 2236  Lazur Champagne 2079

Lazur Light Green 2073  Lazur White 2018  Quatro Beige 0877  Quatro Cream 2057

Quatro Light Green 0873  Quatro Orange 2232  Quatro Terra 2095  Quatro Vanila 0875

Roletai – užuolaidų broliai

Tobulėjant namų statybų technologijoms, nuo jų neatsilieka ir jų interjero bei jų detalių kūrėjai. Jei anksčiau, žiūrint iš lauko į namo langus pamatydavome puošmeną – užuolaidas. Šiuolaikiški langų dekoravimo metodai, leidžia savo namo langus išpuošti dar gražiau , o šio meto populiariausias langų dekoro sprendimas – roletai. Jų gamybos kaina nėra didelė, todėl tiems, kam užuolaidų skalbimas jau pabodo ir nori ko nors išskirtinio, roletų kainos nenuliūdins. Vos už kelis šimtus galima užsisakyti įvairiausių raštų audinių, kuriuos bus galima priderint prie vidaus ir namo išorinio interjero. Norintiem užsisakyti įspūdingus roletus, kad jų audinys neturėtų analogo, už roletus teks mokėti brangiau, bet ši kaina nėra didelė, kad pakeistų Jūsų nuomonę dėl roletų įsigijimo.

roletai

Roletai vilniečiams

Roletai Vilniuje – populiariausias produktas langams sostinėje. Tai ne tik roletai langams ar šiaip langų uždangai. Roletai naudojami labai paprastai, jų mechanizmas nėra sudėtingas, tereikia virvutę truktelti aukštyn arba žemyn ir roletus pakelsite į norimą padėtį. Todėl daugelis vilniečių stengiasi įsigyti labai patogų ir ilgalaikį mechanizmą, skirtą langams – roletus. roletų Vilniuje labai daug, juos gamina ir prekiauja visokio dydžio įmonės, todėl atėjus įkvėpimui atsinaujinti, ar vizijai pakeisti langų dekoracijas, roletus Vilniuje atrasite tiek internetu, tiek spaudoje. Vilniečiai roletus renkasi dėl kelių priežasčių: patogumas, nedidelės roletų kainos ir žinoma, kokybė.

Kas labiausiai atkreipia dėmesį?

Roletai langams – mechanizmas keičiantis langų užuolaidas. Užuolaidos – toks audinys, kurį reikia ir prižiūrėti, jas skalbti ar net balinti. Roletai langams gaminami taip pat iš audinių, bet jų paskirtys skirtingos. Vieni roletai skirti tik saulės spindulių sulaikymui dieną, kiti naudojimui naktį, o treti roletai langams gali būti skirti ir uodų patekimui į patalpas sustabdymui. Suprantama rolatei langams naudojami ir kaip jų dekoracijos detalė. Nes, tarkim, jei langai mediniai ir jų spalva natūrali, suprantama, kad roletų spalva tokiems langams turėtų būti kuo švelnesnė, nebent vidaus interjero spalvos yra kitokios. Roletai langams – efektingiausia langų uždangos priemonė.

Roletų montavimas užmerktomis akimis.

Roletų montavimas – galima sakyti, sumontuoti juos galima „užmerktomis akimis“. Šių įrenginių montavimas labai paprastas ir nesudėtingas. Vieni roletai montuojami tiesiog prie langų rėmo, medžiagos tokiam gaminiui prireikia ne daug, todėl roletų kainos leis jums dekoruoti visus būsto langus. Be to, audinys yra prie pat lango, todėl kasetinių roletų veikimas pats tyliausias iš visų rūšių. Kiti roletai montuojami prie lubų, bet savo nauda nenusileidžia nuo roletų sumontuotų prie lango.

Roletų montavimas – užsimerkus!

Roletai – langams ir namo grožiui

Namų langus galima prilyginti žmogaus akims, kuriuos jis prižiūri ir puoselėja. Ne paslaptis, kad langus, kokie jie bebūtų, prižiūrėti verta taip pat. Taip išsaugomas langų ilgaamžiškumas nepatiriant netikėtų išlaidų. Būtina rūpintis ir jų švara, kad natūralios šviesos srautas į namo patalpas per langus būtų maksimalus. Bet dauguma žmonių, savo patogumui ir jaukumui tokį šviesos srautą nori kontroliuoti. Vieni virš langų kabina užuolaidas, kurios papuošia ir interjerą, kiti renkasi modernesnį būdą, kabina, montuoja žaliuzes arba roletus.

Daugelis galėtų patvirtinti, kad roletai buvo išrasti tam, jog būtų galima supaprastinti namo langų dekoravimą nesugaištant tam daug laiko. Bet jų atsiradimo priežasčių galima surasti ir daugiau. Galima akcentuoti ir namo patalpų interjero dekoravimą, bet langus iš išorės pastebi visi, tad roletų pritaikymas ir prie namo išorinio vaizdo taip pat yra svarbus.

Dar viena akcentuotina priežastis dėl ko galėjo atsirasti roletai yra ta, kad žmonės galėtų pasirinkti šviesos patekimo į patalpas kiekį. Saulės spinduliai – priežastis, nuo kurių, vasarą, slepiasi beveik kiekvienas, o roletai – išsigelbėjimas. Todėl kai kurie specialistai juos vadina roletai diena ir naktis, nes dieną galima pasislėpti nuo nepageidaujamo saulės karščio, o naktį, susikurti jaukumą nebijant, kad būsite stebimi per langus iš lauko pusės.

Pasaulyje pirmosios atsirado žaliuzės, tik po to roletai, neretai šie žodžiai vartojami kartu. Žaliuzės roletai niekam nekelia abejonių dėl šių žodžių reikšmės, tad nesuklysite pasakę ir taip.

Roletų rūšių galima priskaičiuoti labai daug ir dažniausiai jie vadinami pagal tam tikrus techninius duomenis. Kasetiniai roletai yra populiaresni už kitus, nes jų montavimas nesudėtingas, o naudojimas labai paprastas. Audinys, kuris naudojamas kasetiniuose roletuose tiesiog susukamas į ritinėlį, o norint uždengti langus, vėl išsukamas.

Kita grupė yra roletai nuo saulės ir karščio ir iš žodžių galima suprasti, kokią šių roletų paskirtis. Taip, jie naudojami apsaugoti namo patalpų erdvę nuo kaitrių saulės spindulių karštomis vasaros dienomis. Ši roletų rūšis gaminama iš karščiui atsparių audinių, o kitais atvejais naudojamas dvigubi audiniai, todėl retkarčiais jie gavo dar vieną pavadinimą, dvigubi roletai.

Dvigubi roletai patogūs tuo, kad jų konstrukcija ir mechanizmas suteikia didesnes galimybes įgyvendinant sprendimus dėl patogumo, komforto ir vaizdo derėjimo prie interjero detalių. Dieną galima apsisaugoti nuo kaitros, o niūrią dieną galima išlaikyti šviesos kiekį patalpose tokį, koks yra ir lauke.

Roletai Vilniuje labai populiarūs ir tarp prekeivių yra labai didelė konkurencija, todėl roletų kainos sostinėje nėra labai aukštos. Gamintojai dažnai organizuoja roletų akcijas ir mažina savo produktų bei paslaugų kainas. Tereikia tik susirinkti norimą informaciją internete ir nusiųsti jiems užklausą. Patys geriausi specialistai pakonsultuos ir sumontuos roletus.

Tačiau Vilnių neženkliai lenkia kitas miestas ir galima teigti, kad roletai Kaune turi didžiausią paklausą visoje Lietuvoje. Roletai plastikiniams langams populiariausi ne tik Kaune. Panašių gaminių ir paslaugų poreikis kituose miestuose taip pat didelis. Populiarumą išlaiko ir roletai Klaipėdoje. Bet roletai Kaune, šiuo metu, išlaiko aukščiausią prekybinį reitingą.

Nors roletai montuojami prie bet kokių stiklo paketų, didžiausią paklausą turi roletų montavimas prie plastikinių langų. Gal būt todėl, kad plastikiniai langai – populiariausia prekė prekyboje langais. Plastikiniai langai sumontuoti ne tik namuos, bet ir balkonuose. Patogus roletų pritaikymas montavimas bei nedidelės roletų kainos suteikia galimybę dažniau keisti interjerą ar gauti papildomą patogumą buityje.

Žaliuzės ir roletai. Didžiausias audinių pasirinkimas – žemiausios kainos. Atvažiuojame į namus, konsultuojame, patariame ir padedame išsirinkti, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir Jūs liktumėte patenkinti. Montavimo darbams ir gaminiams suteikiama garantija. Galima pirkti išsimokėtinai. Kreipkitės į mus ir mes pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus. Jūsų patogumui dirbame iki 18 val.

roletai

roletai_1

roletai_2

Roletai – Boxe.lt