Balkono stiklinimas – jauku, patogu ir šilta

Senovės Egipto laikais buvo vertinamas tyro oro dvelksmas, gal būt, dėl šių priežasčių jie pirmieji išrado balkoną, kad būnant namuose, galėtų įkvėpti gryno oro negaištant laiko ėjimui į kiemą…

[the_ad id=”725″]

Lietuvoje, gyvenant sovietmečio laikų statybos daugiabučiuose namuose ne vienas suka galvą kaip patobulinti buitį ir išspręsti kai kuriuos architektūrinius nepatogumus, nes susiduria su konservatyvių erdvių problemomis bei padidintu būsto šilumos energijos praradimu. Vienas iš šių dienų sprendimų – dar vienos erdvės sukūrimas ir šilumos energijos papildoma apsauga, projektui panaudojant jau esamą, tai yra balkono stiklinimas. Daugelis architektų balkono paskirtį įvardina kaip galimybę žmonėms pabūti gryname ore liekant namuose. Tačiau dauguma savininkų balkono erdvę izoliuoja, t.y. stiklina balkonus ir to paskatinimui yra kelios priežastys. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl balkonai stiklinami yra būsto šilumos apsauga. Įstiklinus balkoną, iš paprastos ir vėsios erdvės sukuriama šilta, patogi ir jauki patalpa. Kuri suteikia ir papildomą apsaugą nuo išorinių veiksnių: vėjo, lietaus, triukšmo ir kitų nepatogumų. Sukurtą papildomą erdvę galima panaudoti, tiek darbo kambario įkūrimui, tiek nedideliam gėlių sodui sukurti arba bendram ir paprastam bei komfortabiliam naudojimui. Ką pasirinkti ir kaip įsikurti kiekvienas sprendžia individualiai.balkonu_stiklinimas

Balkono stiklinimas – kaina panaši kaip ir langų, tik reikėtų atsižvelgti į tai, kokios balkonų stiklinimo konstrukcijos ar technologijos pasirenkamos. Jei balkono stiklinimas vyks ant jau esamų konstrukcijų montuojant plastikinius, medinius langus ar balkono langų sistemas, gamybos ir darbų kaina bus priimtina visiems savininkams ir ji svyruoja nuo 500 iki 5000 litų su PVM. Bet yra ir kitas stiklinimo variantas, kuris yra sudėtingesnis, bet tuo pačiu ir naudingesnis. Tai balkono renovacija, iš pagrindų keičiant balkono konstrukcijas, panaudojant aliuminio rėmus, dengiant juos plastiku, konstrukciją apkildant iš vidaus. Tokia konstrukcija leidžia maksimaliai išsaugoti balkono erdvę šiltomis ir komfortiškomis bet kokių metų laiku, tuo pačiu suteikiant šviežumo ir papildomo jaukumo. Tereikia išsirinkti ir prie interjero priderinti vidaus apdailos medžiagas.

[the_ad id=”725″]

Stiklinimo paslaugos teikiamos beveik visuose miestuose. Balkonų stiklinimas Vilniuje ir Kaune populiarus, konkurencija didelė, tad stiklinimo kainos yra priimtinos, o pasiūlymai lankstūs. Kad būtų klientams patogiau, dauguma stiklo paketų ar langų sistemų pardavėjų internetinėse svetainėse suteikia galimybę pasiskaičiuoti kiek maždaug gali kainuoti balkono stiklinimas, jos vadinamos įvairiai: balkono stiklinimas kaina arba langų kainos. Nes dažnai šių paslaugų kainų apskaičiavimas sujungiamas į bendrą grupę.

Taigi, norint sumažinti šilumos praradimą iš būsto, buto ar namo išorę padaryti patrauklesne ir išvaizdesne pasirinkite balkono stiklinimą ir nustebsite sužinoję, kad tokie pokyčiai atneša didelės naudos.

Balkonų stiklinimas – kainos nuo 60 eur/m2

Balkonų stiklinimo kaina tik nuo 60 eurų už m2, į kurią įeina: stiklo paketų montavimas bei skardinimo darbai.

Balkonų stiklinimas – mums svarbi kokybė ir Jūsų pasitikėjimas!

Visus konsultavimo darbus dėl balkonų stiklinimo atliksime nemokamai. Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcija – siūloma siekiantiems išplėsti būsto erdvę už mažesnę sumą. Tai nereiškia, kad teks atsisakyti kokybės. Mes pasiūlysime elegancijos, jaukumo bei komforto derinį ir Jūs pasigailėsite, kad balkono stiklinimu nesusirūpinote anksčiau. Balkonų konstrukcijos langai efektyviai atlieka visas rekomenduojamas funkcijas: gerai ventiliuojasi, be trukdžių pašalina vandenį, o jų priežiūra nereikalauja jokių papildomų veiksmų. Nuvalysite balkono langus drėgna šluoste ir balkonas vėl atrodys lyg naujas.

balkonu_stiklinimas1

Taigi, norime Jums pasiūlyti trijų, galima ir dviejų bėgių aliumininę balkono stiklinimo konstrukciją, kurioje, sumontuosime plastikinius langus, kurių kiekis priklausys nuo stiklinamo balkono dydžio. Varstomų langų skaičius balkone gali siekti, net iki 5. Taigi, komfortas ir jaukumas Jūsų pačių rankose. Stiklo paketų profilio gylis 60 mm, varčių gylis 20 mm, todėl tokia balkono konstrukcija bus itin elegantiška ir stilinga. Be elegancijos ir stiliaus, toks balkonų stiklinimas pasižymi patraukliai maža kaina ir kaip paminėjome anksčiau, balkonų stiklinimo montavimo darbus atliksime vos nuo 200 litų už m2. Kas gali būti pigiau? Tik balkonų stiklinimas už mažą kainą iš šios paslaugos bei darbai tapo labai populiarūs! Suprantama, kad nuo bėgelių skaičiaus gali skirtis ir pačios aliuminio konstrukcijos balkonų stiklinimui kaina, bet ji nėra ženkli, kad priverstų susimąstyti imti, ar neimti.

Berėmės balkonų stiklinimo sistemos – dūžta tik panaudojus plaktuką. Tokiam balkonų stiklinimui naudojamas 5-9mm grūdintas stiklas, todėl, jei norite jausti itin saugūs, toks balkonų stiklinimas ne tik atliks savo funkcijas, bet sustiprins ir apsaugą. Berėmę balkonų sistemą sudaro įrėmintas grūdintas stiklas, kurį galima stumdyti ir jie yra kelis kartus tvirtesni už medinius rėmus ar net plastikinius. Todėl iš išorės atrodo ypač stilingai, labai gerai praleidžia dienos šviesą, apsaugo nuo vėjo, lietaus bei dulkių patekimo į patalpas.

Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis – ilgaamžiškumas, šiuolaikiška išvaizda, konstrukcija su aukštomis hermetiškomis savybėmis, gera šilumos energijos ir garso izoliacija, bei nauja papildoma apsauga, kuri atsiranda pašalinus jau senas ir susidėvėjusias konstrukcijas.

Balkonų stiklinimas – kainos ir kokybės derinys. Susisiekite ir nustebsite, pasiūlysime kainos ir kokybės viduriuką, kad Jūsų įstiklintas balkonas tarnautų ilgai.