Žaliuzės – roletai praktiškiems namų savininkams

Žaliuzės – roletai arba originalios konstrukcijos atliekančios užuolaidų funkciją. Jei savo namams ieškote ko nors „progresyvaus“ ir labiau atitinkančio laiko dvasiai – tiks žaliuzės roletai. Šiuolaikinės ir modernios technologijos ne tik nepriekaištingai atlieka užuolaidų funkcijas, suteikia jaukumo, saugumo, bet ir neužima erdvės. Laisvas langų palanges galėsite papuošti dekoracijomis arba tiesiog gėlėmis.

Žaliuzės arba roletai, lyginant su užuolaidomis yra praktiškesni, nes audiniai iš kurių jie gaminami, dažnai būna impregnuojami. Tokie impregnuoti tekstilės audiniai nesulaiko drėgmės, todėl nuo jos nenukenčia ir mediniai langai. Todėl dažnai žaliuzės dar vadinamos ir apsauginėmis.

Plastikiniai langai su žaliuzėmis ar roletais žiūrisi itin prabangiai, tad sumontavus prie langų tokias konstrukcijas, namai atrodys dar labiau jaukesni, patogesni ir saugūs. O žaliuzių roletų keičiamos padėtys leis jausti komfortą ir išlikti privatiems. Tad montuojant plastikinius langus, iškart galima pasidomėti apie jų dekorą ir išsirinkti aukščiausios kokybės roletus arba žaliuzes.

Žaliuzių rūšių yra labai daug, bet svarbiausios yra kelios, kurias būtina paminėti.

Beveik prieš 300 metų buvo pagamintos pirmosios medinės žaliuzės, o prieš 50 metų jas pradėjo keisti metalinės. Bet suprantama, kad nenatūrali aplinka vargina labiau, todėl medinės žaliuzės ir vėl tampa populiarios, o namų langai atrodo patrauklesni akiai. Žaliuzių roletų montavimas nėra brangus, todėl pasirinkus medines žaliuzes išsaugosite jaukumą ir natūralumą.

zaliuzes_roletai

Natūralios yra ir bambukinės žaliuzės, todėl daugeliui jos žiūrisi įdomiai ir įspūdingai. Biure ar vitrinose bambukinės žaliuzės itin dera, todėl atsiranda prabangos ir didesnio jaukumo jausmas. Žaliuzių gamybai galima rinktis ne tik medį ar bambuką, bet ir kitas natūralias medžiagas bei audinius. Natūralumas ir jaukumas visada atsiperka su kaupu.

Nusprendus įsigyti ir susimontuoti žaliuzes, tai sunkumų kelti neturėtų. Beveik kiekvienas miestas turi aukštos kokybės žaliuzių gamintojus. Pavyzdžiui., žaliuzes Vilniuje siūlo itin daug gamintojų, tad atitinkamai, jų kainos yra konkurencingos bei lanksčios kiekvieno pirkėjo atžvilgiu. Sostinėje žaliuzių pasirinkimas itin didelis, ne toks kaip kituose miestuose, todėl susimontuoti žaliuzes Vilniuje itin patogu, galima sutaupyti ir laiko. Žaliuzių populiarumas Kaune ne itin didelis, bet žaliuzės Klaipėdoje yra aukštesniame prekybos taške nei kiti Lietuvos miestai. Tad esant būtinybei ir nusprendus įsigyti žaliuzes arba roletus, galima juos užsisakyti ir gamintojai, už papildomą kainą, Jums, į bet kokį miestą atveš ne tik žaliuzes, bet jas dar ir sumontuos. O jei mokate derėtis, tai žaliuzių montavimą Jūs galite gauti ir dovanų.

Pabandykime įsivaizduoti kaip derės mediniai langai ir medinės žaliuzės… Mediniai langai iš išorės ir taip dvelkia natūralumu ir ekologija, bet medinės žaliuzės padės tai įtvirtinti dar labiau.

Daugelis mano, kad plastikiniai langai su roletais ar žaliuzėmis ne labai dera. Tokia nuomonė susiformavusi klaidingai. Jei atidžiau pasidomėti, galima sužinoti, kad šiuolaikiškos technologijos suteikia visas galimybes žaliuzes roletus pritaikyti prie bet kokio tipo langų. Medinė žaliuzės ypač dera prie medinių langų, o bambukinės žaliuzės dera prie bet kokių. Plastikiniai langai su bambukinėmis žaliuzėmis žiūrisi itin prabangiai, todėl ne retą langą galima pamatyti dekoruotą būtent taip.

Daugelis susidūrė su turto apsaugos klausimas. Jie iškyla kai namą, biurą ar komercines patalpas tenka palikti ilgesniam laikui ar nakčiai be priežiūros. Ir daugelis gali patvirtinti, kad labiausiai tam tinkamos priemonės yra apsauginės žaliuzės! Apsauginės žaliuzės ne tik saugo turtą nuo išorinių veiknių, bet ne daug išlaidų reikalauja ir priežiūrai.

Kartu su apsauginėmis žaliuzėmis galima derinti ir taip pat naudoti roletus. Roletai tinka bet kokiems langams, juos montuojant iš vidaus, o apsauginėmis žaliuzėmis galima apsisaugoti nuo įsibrovimo į namų, biurų ar parduotuvės patalpas iš išorės.

Gaugelis langų gamintojų supranta, kad kai kurie pirkėjai, po apsipirkimo ir langų montavimo ieškos naujų ir dekoravimo detalių, tad sėkmingesni verslininkai, roletus ir žaliuzes įtraukia į savo veiklos sritį, kaip papildomą. Nes žaliuzes roletus galima montuoti ne tik prie vertikalių langų. Žaliuzes galima montuoti tiek prie langų, žaliuzes roletus galima derinti ir įstiklintuose balkonuose. Įstiklintų balkonų dekoracijos žaliuzėmis ypač tinka balkonams, kurie yra pirmame aukšte. Tuomes, išorinis vaizdas tampa dar gyvesnis.

Roletai – žaliuzės – roletai taip pat tinka montavimui ir prie stoglangių. Ir jei saulės spinduliai arba mėnulis verčia jaustis nejaukiai, tada keliais judesiais bus galima ištaisyti šią padėtį. Stoglangiai dažniausiai randasi aukštai, tad žaliuzes teks daryti automatizuodas, kas dar labiau patobulins ir įtvirtins jaukumą.

Dažnas pirkėjas žaliuzes montuoja ir prie durų. Jei terasoje, verandoje ar kitoje patalpoje yra sumontuoti stiklo paketai tikėtina, kad durys neliks be dekoracijų. Nes karštą vasarą, durys – pagrindinis šilumos tarpininkas tarp išorės ir vidaus patalpų.

Žaliuzės – patogu, intymu, jauku, konfortiška, originalu ir saugu!