Vandens filtrai namui. Kiekvienas vartotojas tikisi, kad jo naudojamas vanduo yra pats geriausias. Tačiau geriausio siekimui tenka pasitelkti daugiau įrankių. Ne išimtis ir vandens filtrai namui, kurie dažniausiai yra geriausias pasirinkimas kokybės užtikrinimui bei palaikymui.

Vandens filtrai namui

Siekiant užtikrinti, kad į namą būtų tiekiamas kokybiškas geriamas vanduo daugelis naudoja filtravimo sistemas. Nors kai kurie pasitiki nedideliu vandens kiekiu, kurį generuoja Brita vandens filtrai, daugiau vandens suvartojantiems tenka ieškoti našesnių. Brita filtrai generuoja vos po kelis litrus per dieną arba didesnio kiekio tenka laukti ilgiau. našumo klausimo sprendimui beveik visi vartotojai namui renkasi populiariuosius Pureaquafilter.lt vandens filtrus. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt užtikrina ne tik vandens kokybę, bet ir reikiamą kiekį kokybės. Todėl susipažinti populiariausiais jų yra naudinga kiekvienam.

  • Pirminio vandens paėmimo metu, norint apsaugoti vandens sistemą nuo pašalinių ir nepageidaujamų medžiagų yra naudojami mechaniniai filtrai. Tai pirminio filtravimo sistemos, kurios išfiltruoja smėlį, dumblą, rūdis ir kitas stambesnes daleles iš vandens. Tad tokia filtravimo sistema namui gali tarnauti kaip apsaugos priemonė gerinant tolimesnį filtravimo procesą name;
  • Iškasus šulinį ar padarius gręžinį vandens tiekimui į namą, greičiausiai suprasite, kad vanduo turi per daug geležies ar net sieros vandenilio. Geležis nuspalvina vandenį rusvai ruda spalva, o sieros vandenilis priverčia užsispausti nosį pauosčius vandenį. Supuvusių kiaušinių kvapas išduoda sieros vandenilio buvimą vandens šaltinyje. Tam, kad iš namus būtų tiekiamas švarus, skaidrus ir be nemalonaus kvapo vanduo yra rekomenduojama naudoti Pureaquafilter.lt nugeležinimo filtrus;
  • Kietas vanduo name skatina dažnų buitinės technikos gedimų atsiradimą. Dažnai apkalkėjantys vandens kaitinimo elementų paviršiai priverčia dažniau gesti boilerius, skalbimo mašinas, indaploves, kavos aparatus, vandens virdulius. O apkalkėjantys vandens maišytuvai vonioje ir virtuvėje tiesiog verčia gaišti laiką, energiją. Todėl Pureaquafilter.lt vandens minkštinimo filtrai namui garantuos, kad kalkių nuosėdų nebus. Nukalkintas vanduo tampa minkštu, pailgėja buitinės technikos namuose veikimo laikas be netikėtų gedimų.

Priešingai nei Brita filtrai, namui sumontuoti filtrai yra keičiami ne kas savaitę ar mėnesį, tik kas 6 ar net 12 mėnesių. Greičiausiai supratote, kad filtrai namui yra parenkami individualiai, todėl konsultacijos su Pureaquafilter.lt specialistais neišvengsite. Jų pagalba įsigysite ir susimontuosite geriausius Jūsų namui ir Jums.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius