Plastikiniai langai Klaipėdoje

Plastikiniai langai vakarų Europoje naudojami nuo 5-jo dešimtmečio. Savo populiarumu nenusileidžia kitiems langams, o už labai konkurencingą kainą galima džiaugtis gera garso ir šilumos izoliacija. Klaipėdoje yra ne vienas ir ne du pardavėjai, kurie siūlo įsigyti naujus plastikinius langus. Atpažinti, kurie pardavėjai yra patikimi, nėra lengvas uždavinys.

Žinoma, jei pardavėjas atsižvelgia į kliento poreikius ir leidžia laisvai pasirinkti plastikinio lango dizainą, atidarymo būdą, profilio spalvą, reiškia, kad jis rūpinasi ne vien pardavimo kiekiais, bet ir parduodamos produkcijos kokybe.

plastikiniai_langai_klaipedoje

Savo kokybe plastikiniai langai pelnė populiarumą daugelyje šalių. Klaipėdoje standartinio virtuvinio plastikinio lango kaina svyruoja nuo 300 iki 600 litų, dviejų dalių langai tarp 400 ir 700 litų, o balkono blokas nuo 500 iki 1000 litų. Dabar rinkoje brangiausi yra pasyvūs langai, nes jie yra gaminami iš naujos karos plastikinio langų profilio – su pažangios technologijos šiluminiu užpildu. Ar verta rinktis tik tokius langus? Ne visada, nes brangiausias, geriausias, dar nereiškia, kad kokybiškiausias. Pasirodžius pirmiesiems plastikiniams langams vakarų Europos rinkoje, gamintojai teigė, kad langais bus galima džiaugtis mažiausiai 35 metus. Plastikiniai langai ilgalaikė investicija, tad juos reikia pirkti atsakingai, kad vėliau netektų nusivilti jų kokybe.

Nereikia pamiršti, kad gyvename Lietuvoje, čia tenka susidurti su skirtingais metų laikais, jų teikiamais malonumais ir vargais. Plastikiniai langai pritaikyti Turkijos, Italijos ar Ispanijos klimatui netiks Lietuvai. Tie gaminiai nepasižymės labai gera šilumos izoliacija. Pirkdami plastikinius langus pasidomėkite, kokioje šalyje pagaminti rėmų profiliai. Pigesnis plastikiniai profiliai dažniausiai būna išlieti iš prastesnio mišinio, naudojant senas technologijas. Tokių profilių sienelės, taupant plastiką, būna plonesnės, o tai mažina tvirtumą ir gaminio kokybę.

Pardavėjo pasirinkimas irgi svarbus žingsnis. Ilgametė patirtis langų rinkoje privalumas, bet ne visada. Geresnis ženklas – komunikacija. Jei pardavėjas nelinkęs bendradarbiauti, teikti nuolaidas, ieškoti geriausio sprendimo. Gal su tokiu ir prasidėti neverta. Ir nesvarbu kiek metų prekiaujama plastikiniais langais. Ar reikia bijoti iš pardavimų? Ne visada. Žinoma, žavėtis vien tik nuolaidomis neverta, bet artėjant pavasariui daugelis plastikiniais langais prekiaujančių įmonių siūlo įvairias nuolaidas. Atėjus pavasariui kažkodėl langų keisti neskubame, šiuos darbus paliekame rudeniui. Gal verta susimąstyti.

Plastikiniai langai Klaipedoje yra patrauklus produktas savo kaina. Vadovautis vien tik ja – neprotinga. Kokybė, saugumas, patikimumas, ilgaamžiškumas turi savo pinigų sumą. Naujus plastikinius langus reikia rinktis atsakingai ir nebijoti konsultuotis su keletu pardavėju.

Jei domitės langais Vilniuje.