Koks formuojančių kelnaičių tikslas. Šiuo metu ypač didelę paklausą turi, moteriškos formuojančios kelnaitės ir šortai, jų tikslas koreguoti ir liekninti figūrą. Kelnaitės gaminamos įvairių dydžių, todėl jas gali dėvėti lieknos ir apkūnios moterys, svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kad jums būtų patogu ir patenkintų jūsų lūkesčius, kelnaites patariama derinti prie nešiojamų dradužių ir atsižvelgti į savo figūros tipą.

Koks formuojančių kelnaičių tikslas

Koks formuojančių kelnaičių tikslas

Didžiausią paklausą turi klasikinės formuojančios kelnaitės su  juostele ir šortukai. Bikini- klasikinio tipo kelnaitės, jos visiškai dengia užpakaliuką, bet apnuogina klubus, todėl vizualiai prailgina kojas. Šortukus yra labai patogu nešioti, dėvint laisvo kirpimo drabužius. Stringai- tai seksualios kelnaitės, užpakalinėje dalyje turi tik ploną juostelę, o priekis visiškai uždaras arba turi tiktai nedidelį trikampėlį. Besiūles kelnaites patogu derinti prie įvairiausių drabužių, sportuojant, kasdienai ar šventinėms progoms. Sportinės kelnaitės praktiškos, besiūlės, nepasižymi išskirtiniais modeliais, neturi puošmenų, jas renkantis reiktų pagalvoti po kokiais rūbais dėvėsit, atkreipkite dėmesį į vidines siūles, kad būtų patogu sportuoti ir nesukeltų nepatogumų.

Naudinga pasidomėti:

Liekninantys, formuojantys apatiniai

Liekninantys apatiniai gali būti nešiojami kiekvieną dieną arba kai ruošiames ypatingai šventei, norėdamos paslėpti kelis nereikalingus kilogramus. Apatiniai gaminami iš kokybiškų medžiagų, švelniai priglunda prie kūno, tinka  apkūnioms ir lieknesnėms moterims. Formuojantys apatiniai, korsetai talijai, liemeniui leidžia formuoti figūrą ir išryškina taliją. Pasijoniai dėvimi tuomet, kai norim, kad viršutinis sluoksnis nepersišviestų, kad viršutiniai rūbai nepriliptų prie apatinių ir užmaskuotų nepageidaujamas kūno vietas.

Kaip išsirinkti tinkamą liemenėlę?

Renkantis liemenėlę reikia atkreipti dėmesį į etiketę, ant kurios nurodomas liemenėlės dydis skaičiais ir raidėmis. Perkant liemenėlę reikia išmatuoti apimtį po krūtimis ir krūtinės apimtį, tuomet išsirinkti reikalingą, norimą modelį. Moterys, kurios nešioja D ar dar didesnio dydžio liemenėles, šią prekę turėtų rinktis platesnėmis petnešėlėmis, tuomet nespaus ir neverš pečių. Prastai parinkta liemenėlė bus nepatogi, nepraktiška, o ilgai ją nešiojant krūtinė gali prarasti formą ir stangrumą. Populiariausios liemenėlių spalvos   juodos, baltos ir kūno spalvos.

Langai24.lt