Medinės žaidimų aikštelės vaikams. Ar kada nors pagalvojote apie medinės žaidimų aikštelės atkeliavimą iki savo kiemo ir nuo ko prasideda ši kelionė ? Galbūt būtų visai įdomu sužinoti nuo pradžių visą medžio virsmą į medinę žaidimų aikštelę, kuri jau atkeliauja į Jūsų namų kiemą.

Medinės žaidimų aikštelės vaikams

Medinės žaidimų aikštelės vaikams

Taigi viso medžio kelionė iki tampant medine žaidimų aikštele vaikams prasideda FSC sertifikuotuose miškuose, kas parodo jog jau ir augdamas mūsų žaidimų aiksteles medis yra tinkamai prižiūrimas, pasodintas ir ekologiškas gaminys. Tad ir medienos kokybė yra patikrinta ir užtikrinta, medinėms žaidimų aikštelėms vaikams pasirenkamos tik kokybiškos saugumo ir kitus reikalavimus atitinkančios medžiagos. Net jau nuo pat pirmų medžio virsmo į medinę aikštelę dienų, svarbiausia kokybė ir saugumas Jūsų vaikams. Taigi mediena atrenkama ir tuomet keliauja jau į gamybos fabriką. Čia visa medis paruošiamas naudojimui, impregnuojamas taip pat lauko sąlygoms atspariais impregnantais, kurie turi savo sertifikatus ir atitinka saugumo reikalavimus, yra atsparūs grybeliams ir vabzdžiams.

Toliau medžio kelionė būtent ir tęsiama nardinant į impregnantus, kurie padengia ne tik paviršiaus sluoksnius bet įsiskverbia ir giliau, kadangi medis ruošiamas ilgai ir mirkomas impregnantuose o ne dažomas su šepetėliu, kuomet galima taupyti ir padengti tik patį viršutinį medžio sluoksnį, kai nepakanka impregnanto įsigerti į gilesnius medienos sluoksnius, taip jog galėtų tarnauti ilgiau ir būtų paruošta visoms atšiaurioms lauko sąlygomis. Visgi namelis stovi lauke ir per lietų ir šaltį, todėl labai svarbu jog būtų tinkamai paruoštas, o toliau rūpintis medinės žaidimų aikštelės priežiūra galite patys viena/du kartus per metus impregnuodami ar dažydami lauko apdailai skirtais impregnantais.

Medienos apdirbimas

Tęsiant medžio kelionę iki medinės žaidimų aikštelės: medis yra apdirbamas šlifuojamas, impregnuojamas ir atliekami visi kiti veiksmai reikalingi paruošti kokybiškoms ir lygioms medienos lentelėms. Šios lentelės tampa iš šiaurinės eglės, kuri yra aukštos kokybės medis. Visos dalys medinės žaidimų aikštelės vaikams yra testuojamos ir išbandomos, todėl tai suteikia pasitikėjimo ir saugumo gaminiams. Kai praeina medis visas patikras, jis pasiekia Jūsų namų kiemą. Taigi nuo miško iki medinės žaidimų aikštelės vaikams, kelias yra ne trumpas ir atsakingas.

Taigi, išsirinkti žaidimo aikštelę vaikų žaidimui nėra sudėtinga. Tereikia žinoti vaikų poreikius ir suplanuoti jų pramogas ateičiai sunkumų nekils.

Plastikiniai langai