Kokį skalbiklį rinktis. Dėmių pašalinimas  iš audinių, kilimų ir net buitinių prietaisų – gali būti labai varginantis. Kai kurie dažniausiai užduodami klausimai, kuriuos dauguma žmonių užduoda: „Kaip pašalinti senas dėmes nuo drabužių? “Kaip pašalinti dėmes ant baltų marškinių?” arba “Kaip pašalinti dėmę iš spalvotų drabužių?” Įprasto valymo metu nuolat patikimas muilo ir vandens derinys gali atlikti stebuklingą triuką pašalindamas įprastas dėmes. Senesnes dėmes pašalinti gali būti sunku arba neįmanoma, tad įvairūs skalbikliai šiais laikais gali atlikti tikrus stebuklus.

Kokį skalbiklį rinktis

Kokį skalbiklį rinktis

Apžvelgiant skalbimo miltelius ir skystą skalbiklį, tiek vienas ir kitas turi gerų savybių. Tačiau abu atlieka tą patį darbą, skalbia jūsų drabužius.

Milteliai yra pigesni, nei skystos skalbimo priemonės, nes joms pagaminti yra naudojama daugiau įvairiausių cheminių medžiagų, todėl gali atrodyti labiausiai viliojantis pasirinkimas, tačiau ne toks efektyvus dėmių išėmimo klausimu.

Skystas skalbiklis

Skystas skalbiklis – gerai pašalina riebalų dėmes. Taip pat, jį naudoti paprasčiau ir lengviau susimaišant su vandeniu.

Visada išbandykite, kad įsitikintumėte, jog dėmių šalinimo priemonė nepažeis audinio, užtepkite nedidelę audinio dalį, kuri nėra gerai matoma. Taip pat, visada vadovaukitės drabužių priežiūros etiketėje pateiktomis instrukcijomis ir dėmių šalinimo priemonių instrukcijomis.

Svarbu žinoti

Niekada nedėkite į skalbimo mašiną ar džiovyklą labai degių medžiagų, tokių kaip benzinas, žibalas, vaškas, kepimo aliejus, cheminio valymo tirpikliai ir kt. Niekada nedėkite gaminių, kurie buvo išvalyti tokiomis medžiagomis, į skalbimo mašiną arba džiovyklę. Jei nesilaikysite šių įspėjimų, gali kilti gaisras, sprogimas ir (arba) sunkūs nudegimai arba mirtis. Visus daiktus, ant kurių yra šios medžiagos, reikia kruopščiai nuplauti rankomis su plovikliu, kad neliktų degių medžiagų pėdsakų. Tada audinius galima skalbti mašinoje ir (arba) džiovinti.

Langai24.lt