Kokią buitinę chemiją rinktis. Nors virtuvės valymas nėra daugelio itin mėgstamas užsiėmimas, tačiau virtuvės švaros palaikymas yra labai svarbus. Nesvarbu, ar ieškote įvairių būdų kaip patobulinti savo kasdienę virtuvės priežiūros rutiną, ar esate pasiruošę nuodugniam virtuvės valymui prieš šventes, tinkamos valymo priemonės ir įrankiai gali visą valymo procesą palengvinti ir pagreitinti. Taigi, pateiksime jums kokia buitinė chemija pravers kiekvieno namuose, norint efektyviai išvalyti virtuvę.

Kokią buitinę chemiją rinktis

Kokią buitinę chemiją rinktis

Virtuvėje kiekvienam būtina turėti kokybišką indų ploviklį, kuris pagreitins indų plovimo procesą. Geriausia, jog jis būtų kuo natūralesnės sudėties, ir nekenktų jūsų sveikatai, būtų saugus aplinkai. Taip pat virtuvėje jums pravers profesionalus orkaitės valiklis. Tinkamai išvalyti orkaitę gali užimti nemažai laiko, o ją prižiūrėti ir gerai išvalyti yra būtina, jog neliktų maisto likučių bei riebalų.

Purškiami valikliai

Taip pat patartina įsigyti natūralų purškiamą paviršių valiklį, kuris švariai nuvalys įvairias dėmes, dulkes. Geriausia, jog valiklis būtų universalus ir tiktų daugeliui paviršių, taip sutaupysite pinigų. Taip pat patariama įsigyti virtuvės praustuvo valiklį. Dažnai ant praustuvų užsilieka kalkės bei kiti nešvarumai, todėl tinkamas valiklis padės lengvai ir bevargo juos pašalinti.

Kriauklės kemšasi dažniau

Virtuvės kriauklė linkusi užsikimšti dažniau, nes į vamzdžius patenka maisto likučių, kurie kaupiasi, taip vanduo prateka blogiau. Norint to išvengti, rekomenduojama įsigyti nutekamųjų vamzdžių valiklį.

Renkantis buitinę chemiją patariama visuomet atkreipti dėmesį į valiklių sudėtį. Rinkitės tokias priemones, kurios yra natūralesnės ir saugesnės sudėties, nekenkiančios aplinkai ir sveikatai.

Įrankiai

Greitam ir efektyviam virtuvės valymui didelės įtakos turi ne tik tinkamai pasirinkta buitinė chemija, bet ir valymo įrankiai. Virtuvėje jums pravers šluostė paviršiams, taip pat mikropluošto šluostė, kempinėlė indų valymui, rankšluosčiai indų nusausinimui bei pirštinės, kurios apsaugos jūsų rankas nuo valiklių.

Langai24.lt